|

Я худну з Гербалайф: “З чого розпочати?!”

Отже, Ви вирішили худнути з Гербалайф, але не знаєте з чого розпочинати. Не біда) Саме про це ми й поговоримо з Вами зараз.

Не буду розповідати тут про значні й численні результати клієнтів, їх досить багато в інтернеті. Зосереджуся на тому, що з мого досвіду, та з досвіду інших, дає найкращі результати.

Одразу зауважу, Гербалайф справді стане добрим помічником, але не слід розраховувати тільки на нього. Продукти Гербалайф замінять Вам один або кілька прийомів їжі на день, залежно від індивідуальної програми. І це змінить баланс, допоможе зрушити з мертвої точки, та таки почати втрачати вагу. Або набирати, якщо саме це і є ваша мета)

Але щоби отримані результати були справді стійкими, слід потроху змінювати увесь стиль життя. Кілька разів Ви б це не чули до того, повторю знову, надто важливим є скільки Ви рухаєтесь, як добре відпочиваєте, чи достатньо випиваєте води за день, що їсте окрім Гербалайф.

Я обов’язково буду поряд з Вами, буду давати потрібну інформацію та рекомендації. Але останнє рішення приймати доведеться все ж таки Вам. Чи Ви таки змінюєте своє життя на краще, чи лишаєтесь там, де Ви є зараз.

Тож розпочнемо✍(◔◡◔)

Тестова програма Гербалайф

Тестова програма розроблена задля того, щоби допомогти Вам ознайомитися з продуктами Гербалайф в найзручнішому режимі, отримати відповіді на усі свої запитання, розвіяти сумніви, що до того, чи підійде, та що саме підійде особисто Вам.

Розрахована вона на 10 діб. Цього часу достатньо щоби за невеликі кошти оцінити персонального консультанта, задати усі поточні питання та спробувати сам продукт. Мається на увазі білково-вітамінний коктейль «Формула 1», що складає основу будь-якої програми.

Що входить до тестової програми

 • Постійний зв’язок із персональним консультантом.
 • Стартова консультація на початку програми та підсумкова наприкінці.
 • Рекомендації стосовно режиму харчування планування дня.
 • Ведення щоденника харчування в месенджері.
 • За бажанням участь у Марафоні стрункості разом з однодумцями.
 • 10 сніданків та 10 вечерь збалансованим коктейлем Формула 1 від Гербалайф (можливість вибору з 8 смаків).
 • Мірна ложечка для коктейлю.

Ось це і є ті кроки, що згодом допоможуть Вам змінити звички на нові, змінити свою вагу, змінити життя загалом. Це ті самі звички, що допомагають не тільки міняти вагу, але й тримати її на одному рівні протягом усього життя.

Гарантую Вам, що за 10 днів Ви відчуєте перші зміни. Вони частіше за все стосуються в кожному випадку будуть індивідуалами. Але вони точно будуть і будуть позитивними (っ^▿^)۶🍸🌟

Так, за 10 днів ще неможливо досягти значних результатів. Але цього цілком достатньо щоби впевнитися, що це можливо. А ваш консультант зможе тим часом краще визначитися, яка саме програма допоможе Вам отримати результат найкращим чином.

Якщо ваша вага нижча за 70 кг

В цьому разі найкращий вибір — Базова програма Сніданок.

З нею люди отримують доволі швидкий результат завдяки усього двом факторам:
збалансований сніданок + правильний питний режим.

Кожен знає, що сніданок є найважливішим прийомом їжі за день. Він задає Вам тон на весь день, визначає кількість вашої енергії. Саме він також визначає, чи буде вас тягнути на солоденьке) Та й взагалі, саме він контролює ваш апетит протягом дня.

Програма «Сніданок» забезпечить Вам низькокалорійний, але водночас повноцінний старт на початку дня. Він містить усе необхідне: багато білка, достатню кількість вітамінів та мікроелементів, клітковини, антиоксидантів та ферментів. Саме такий склад забезпечує чудове самопочуття та відсутність бажання «перекусити».
А трав’яний напій та сік алое, що доповнюють програму, стануть в пригоді, коли мова зайде про питний режим.

Отже, підсумовуємо:

 • Дієтичний білково-вітамінний коктейль забезпечить збалансовану їжу.
 • Сік Алое сприяє кращому засвоєнню їжі та очищенню організму.
 • Трав’яний напій підвищує тонус та покращує обмін речовин.

До речі, баночка коктейлю містить 21 порцію. Залежно від того, будете Ви приймати його 1 чи 2 рази на день, її вистачить на 10 з половиною чи 21 день. Режим я допоможу Вам підібрати після знайомства) А того обсягу соку та напою, що входить в програму, Вам вистачить значно на більший термін. Бо вони виробляються у вигляді водорозчинних концентратів. Отже, баночки зазвичай вистачає на місяць.

Якщо ваша вага більша ніж 70кг

Якщо Ваша вага зараз перевищує 70 кг, то для Вас кращий вибір — програми «Мінімальна» або «Базова». Одразу переходити на більш інтенсивну я б Вам не радила. В цьому разі є велика ймовірність того, що Вас переслідуватиме почуття голоду. Отже, організму, що призвичаївся до великих об’ємів їжі першим часом не вистачатиме білку. Це не сприятиме досягненню стійких результатів.
Тож помірність, помірність та ще раз помірність в усьому. Адже саме від того, чи достатню кількість білка отримує організм, залежить те, наскільки успішно Ви контролюватимете апетит (>‿◠)✌

Переваги:

 • Помірна вартість
 • Підвищений вміст білка, що дає змогу контролювати апетит та втрачати вагу коштом саме жиру, а не м’язів.

Тривалість 10-11 днів (заміна двох прийомів їжі).

Переваги:

 • Дієтичний білково-вітамінний коктейль — збалансоване повноцінне харчування.
 • Сік Алое сприяє кращому засвоєнню їжі та очищенню організму.
 • Трав’яний напій покращує тонус та стимулює обмін речовин.
 • Додатковий білок (контроль апетиту, втрата жирової тканини, а не м’язової).

Алое та трав’яний напій — на місяць. Коктейль та білок — на 10-11 днів (заміна двох прийомів їжі).

Інтенсивна збалансована програма.

Переваги:

 • Дієтичний білково-вітамінний коктейль — збалансоване повноцінне харчування.
 • Сік Алое сприяє кращому засвоєнню їжі та очищенню організму.
 • Трав’яний напій покращує тонус та стимулює обмін речовин.
 • Додатковий білок (контроль апетиту, втрата жирової тканини, а не м’язової).
 • Вечірній коктейль (нормалізація сну).
 • Вітамінно-мінеральний комплекс Формула 2.
 • Вівсяно-яблучний напій (додаткові харчові волокна для очищення організму, підтримки мікрофлори кишківника та забезпечення відчуття ситості).

Алое, трав’яний напій, вітамінно-мінеральний комплекс та вісвяно-яблучний напій — на місяць. 2 коктейлі та білок — на 16 днів (заміна двох прийомів їжі).

Досягти значних цілей з мінімумом витрат

Якщо Ви маєте амбітну ціль — втратити від 10 до 30 або більше кілограмів, то моя порада обрати програму одразу на місяць. Це дасть Вам змогу зекономити кошти. Бо в такому разі Вам надається:

 • Безкоштовна доставка. Економія близько 100 грн, а при оплаті на картку ще + 20 грн (2% комісії за тарифами Нової пошти). Отже, разом близько 200 грн.
 • Максимальна знижка на продукт.

Індивідуальна програма

Ми різні й цілі в нас теж можуть бути різні) Саме для цього правилами компанії й передбачено, що програму допомагає обрати кваліфікований консультант. Я пройшла належне навчання, допомогла вже не одній людині, отже із великим задоволенням допоможу і Вам обрати свій шлях до кращої ваги та кращого життя)

Записатися на консультацію

Схожі записи

Залишити відповідь