|

Що таке Гербалайф? Лише факти.

Багато хто чув, але не всі знають, що таке Гербалайф. Ми вважаємо, що у будь-якій справі найкраще керуватися фактами, а не чутками.

Факти про Гербалайф.

 • Це міжнародна корпорація, яка працює в індустрії здорового способу життя.
 • З 1980 року компанія розробляє та реалізує методом прямих продажів продукти для збалансованого харчування, контролю ваги та догляду за тілом.
 • Продукція Herbalife поширюється більш ніж у 95 країнах світу через широку мережу Незалежних Партнерів.
 • Усі продукти сертифіковані відповідно до вимог законодавства у всіх країнах, де вони офіційно представлені. Сертифікат кожного продукту ви можете отримати на вимогу консультанта.
 • Продукти компанії Гербалайф пройшли клінічні дослідження у незалежних інститутах світу, в результаті науково обґрунтували безпеку та ефективність їх застосування при зниженні ваги. Якщо ви дуже допитливі, то наукові викладки останніх досліджень ви можете подивитися у посібнику НАДН “ЭФФЕКТИВНОСТЬ И БЕЗОПАСНОСТЬ БЕЛКОВЫХ ЗАМЕНИТЕЛЕЙ ПИЩИ В НИЗКОКАЛОРИЙНЫХ ДИЕТАХ ДЛЯ ПАЦИЕНТОВ С ИЗБЫТОЧНОЙ МАССОЙ ТЕЛА И ОЖИРЕНИЕМ”.
 • У компанії прийнято концепцію «Від посадженого насіння до продукту на вашому столі». Зауважимо, що продукція проходить аж 14 стадій перевірки. Більше того, до її реалізації залучено 10 спеціальних лабораторій та 300 штатних співробітників із вченим ступенем.
 • Виробництво відповідає вимогам Міжнародних практик виробництва, у тому числі GMP, та проходять суворий контроль якості. Докладніше про забезпечення якості продуктів можна тут.
 • В Україні Гербалайф офіційно з 2002 року, тоді як 2010 починається розширення бізнесу.
 • З 2010 року компанія є членом Національної асоціації дієтологів та нутриціологів (НАДН).
 • Herbalife активний учасник понад 70 наукових, промислових та громадських організацій. А також один із засновників Міжнародного альянсу виробників дієтичної/харчової продукції (IADSA), Європейського альянсу відповідального харчування (ERNA) та Ради здорового харчування (CRN).
 • Herbalife надає спонсорську допомогу більш ніж 150 спортивним заходам міжнародного та регіонального масштабу, підтримує олімпійські збірні, багато професійних команд, у тому числі ФК Шахтар.

Звідки негативні відгуки?

Як було описано вище, офіційно компанія з’явилася в Україні із 2002 року. Контрабандою продукти потрапили до нашої країни ще у 90-х. Тоді люди часто навіть не отримували нормального роз’яснення, як користуватися продуктом, як зберегти результати. Люди, які займалися таким “бізнесом”, дуже ризикували втратити всі вкладені гроші. На той час, на жаль, компанія не могла ніяк вплинути на це. Таким чином, це одні з головних причин, чому про Гербалайф можна почути щось погане. Сьогодні ваші права як клієнта та партнера надійно захищені Золотим стандартом компанії та законами України.

Тепер ви маєте факти що таке Гербалайф! Вітаємо! Будемо раді провести вам індивідуальну консультацію та підібрати програму харчування для будь-якої вашої мети. Ознайомитись з асортиментом продуктів можна у нашому інтернет-магазині.

Запис на консультацію

Схожі записи

Залишити відповідь