|

Про що вам не розкаже продавець Гербалайф

У цьому пості хочемо попередити людей, які можуть бути обдурені. Як результат, марнують свої гроші і можуть розчаруватися в Гербалайф.

Сьогодні про Гербалайф знає багато хто. Завдяки величезній кількості результатів люди цікавляться цими продуктами. У відповідь на це, з’явилися так звані продавці Гербалайф, готові запропонувати вам товар за неймовірно низькою ціною. Вони ніколи не розкажуть вам, що самих по собі продуктів мало для результату, який ви хочете. Навпаки, пообіцяють схуднути швидко та без зусиль. У більшості випадків, на вас чекає розчарування і справа не в продуктах.

Як наживаються на наших слабкостях.

Погодьтеся, люди так влаштовані, що хочуть заплатити гроші та швидко вирішити свою проблему. Швидко схуднути, швидко повернути здоров’я та гарне самопочуття. При цьому бажано заплатити якнайменше. Усі ми так влаштовані. У цьому наживаються цілі індустрії, компанії і окремі люди. Але це не працює.

Від того, що ви купили тренажер, протеїновий коктейль або абонемент у фітнес клуб, саме по собі нічого не зміниться. Зрозумійте, це тільки інструменти, ними потрібно вміти користуватися і добряче попрацювати, а також постійно підтримувати здобутий результат. Проблема в тому, що це якраз і не властиве людській натурі. Набагато легше піддаватися інстинктам, доступному задоволенню. Звичайно, якість інструментів відіграє велику роль. Але більшості людей необхідні деякі умови для самоконтролю, зміни навичок та досягнення стійких результатів.

Умови для результату

1. Досвідчений наставник, зацікавлений у успіху підопічного.

Я сама партнер компанії Гербалайф вже більше 8 років. Свідомо прийняла це рішення, бо побачила можливість збудувати свою справу без великих вкладень. При цьому для мене важливо приносити людям реальну користь і отримувати свою винагороду заслужено. Клієнти отримують результат, який хочуть, а я і компанія Гербалайф отримуємо задоволених клієнтів, які нас рекомендують. Саме тому я зацікавлена в успіхах клієнтів. При цьому, я ніколи не відчувала себе продавцем Гербалайф або “сетевиком” у поганому значенні цього слова.

Я переконалась в якості продуктів, грамотному підході, отримала свій особистий результат завдяки консультанту. Моїм першим клієнтом стала моя дочка. Я весь час працюю над собою, навчаюсь, вибудовую сервіс для своїх клієнтів.

Всі результати на сайті відносяться до програми Herbalife, яка включає, крім усього іншого, дотримання збалансованої дієти, регулярні фізичні вправи, достатнє споживання рідини, повноцінний відпочинок. Усі результати індивідуальні, залежить від докладених зусиль і можуть відрізнятися.

2. Системний підхід.

Більшості людей не допоможе одноразова консультація. Ми розробили систему отримання результату. В її основі – персональна програма харчування з продуктами Гербалайф, збалансована під вас. Крім цього, ви поетапно набуваєте нових здорових звичок, навчаєтесь, стаєте більш усвідомленим у виборі продуктів, вводите у своє життя спорт, отримуєте визнання та повагу за досягнення, набуваєте нових цінностей.

3. Підтримка.

Я маю досвід роботи віч-на-віч з людиною та з людьми, які об’єднані в групу і можуть бачити результати інших учасників, спілкуватися. Наодинці у людини виникають сумніви при перших найменших труднощах. Чи вийде у мене? А чи правильно дають мені рекомендації? Може я особливий? А я зможу? і т.д. У результаті ці сумніви лише висмоктують енергію з людини і постійно повертають його на етап ухвалення рішення. При цьому оточуючі часто лише підживлюють сумніви. Ентузіазм пропадає дуже швидко.

Інша справа у групі. Ви зможете бачити дуже різних людей, які вже одержали результати. Також і тих, хто їх довго контролює. Ви зрозумієте, що вони стикалися з тими ж труднощами, що й у вас і проходили їх. Ви відчуєте, як вони надихнуті тими змінами, що відбуваються з ними та в їхньому житті. Усі питання знімаються. Залишається одне – діяти і тоді результат це лише справа часу.

Вибір за вами

“Продавець” Гербалайф може не розповісти вам, що цей сервіс включений у вартість продуктів і саме його ви втратили, коли заплатили занижену ціну. Що буде з вами йому байдуже, тому що він просто продавець. У результаті гроші витрачені, а результату немає. Так було у 90-х і ми досі розхльобуємо той негатив, який був тоді посіяний.

Щоб не було розчарування, визначтеся, що вам потрібно: результат чи баночки? Результат – тоді запишіться на консультацію і приєднуйтесь до марафону стрункості. Баночки – тоді в наш інтернет магазин.

Сподіваюся, тепер ви зможете зробити правильний вибір і будете в такому ж захваті від Гербалайф, як і ми )

Схожі записи

Залишити відповідь