Як купувати продукти Гербалайф без посередників

У вас виникло питання “як купити продукти Гербалайф без посередників”? Вам подобаються продукти Гербалайф, але ви хотіли б купувати їх безпосередньо та за найнижчою ціною? Це можливо і, найголовніше, вам не потрібно ставати дистриб’ютором компанії, “підписуватись”, надавати свої документи, робити певні обсяги покупок, кудись їхати, з кимось зустрічатися тощо. Все це завдяки програмі для клієнтів компанії Гербалайф “Привілейований клієнт”. Перегляньте короткий ролик про цю програму.

Програма “Привілейований клієнт” – це ваша можливість безпосередньо взаємодіяти з компанією, роблячи замовлення з доставкою через офіційний сайт або мобільний додаток онлайн. У програмі 3 рівня дисконту: 15, 25 та 35%. Ви можете почати з 15%, 25 або відразу з 35%, як вам буде зручно. У будь-якому випадку через невеликий час ви вийдете на -35%. Повірте, нижче за -35% цін в інтернеті немає, навіть якщо хтось таке обіцяє.

Переваги привілейованого клієнта:

  1. Можливість купити продукти Гербалайф без посередників із дисконтом до 35%. Дисконт залишається назавжди.
  2. Швидка реєстрація онлайн без документів і через 5-10 хвилин ви можете робити замовлення.
  3. Особистий кабінет на сайті або мобільному додатку від компанії для самостійного розміщення замовлень;
  4. Доступ до ексклюзивної інформації;
  5. Можливість брати участь у різних заохочувальних програмах та отримувати подарунки за замовлення;
  6. Можливість підключити знайомих до програми. Їх замовлення допоможуть вам швидше вийти на золотий рівень програми з постійним дисконтом 35%.
  7. У вас немає жодних зобов’язань. Робіть замовлення, як хочете, і через час у вас у будь-якому випадку буде максимальний дисконт.

Цікаво? Отлично! Ми вам поможем це зробити. Ми підготували інструкцію, як стати привілейованим клієнтом.